شهریور, 1398 بدون نظر آموزش, شبکه, میکروتیک

سوییچی ارزان با دنیایی از امکانات

در مقاله های قبل در مورد سوییچ ها و انواعشان برای شما توضیح دادیم و می دانید که به دو managed و unmanaged تقسیم می شوند سوئیچ های Managed علاوه بر وظایف پایه یک سوئیچ یکسری اعمال را برای ما انجام میدهند مانند پورت سکیوریتی یا VLAN بندی و غیره … در شرکت سیسکو دسته بندی برای سوئیچ ها قائل شده اند و سوئیچ های که اعمال Layer 2 را انجام می دهند را سویئچ Layer 2 می خوانند و همچنین برای سوئیچ های که اعمال Layer 3 را انجام می دهند را سویئچ Layer 3 می خوانند و شما برای داشتن امکانات بیشتر باید هزینه بسیار زیادی نمایید.

اما میکروتیک سیاست دیگری دارد و وقتی شما یم سوئیچ میکروتیک را خریداری می کنید علاوه برا امکانات Layer3 یک روتربرد نیز در ان تعبیه شده است و شما می توانید علاوه بر اعمال یک سوئیچ یکسر امکانت روتر را نیز داشته باشید. البته محصولات سیسکو محصولات سیسکو است و در کیفیت بالای ان شکی نیست و سوئیچی که معرفی می کنم برای محیط های SOHO طراحی و ساخته شده است.

در این مقاله در نظر داریم سوییچی از کمپانی میکروتیک رو به شما معرفی کنیم که علاوه بر قیمت ارزانی که دارد دارای امکانات زیاد و فوق العاده است.

سوئیچ CRS125-24G-1S-RM

Cloud Router Switch سوئیچ های هوشمندی هستند که ترکیب شده از سوئیچ لایه 3 و روتربرد هستند و از خانواده RouterOS قدرت می گیرند. تمام قابلیت های سوئیچ در Switch menu موجود است اما اگر بخواهید می توانید یک پورت از پیکربند سوئیچ خارج کنید و به عنوان پورت یک روتربرد از ان استفاده کنید.این محصول به شما این امکان را می دهد که انتخاب کنید کدارم پورت برای روتینگ و کدام پورت برای سوئیچ سیمی سریع استفاده شود.

یک محصول کامل برای روتینگ و سوئیچنگ در محیط های SOHO :

قابل اتصال Ethernet, Fiber, or 4G برای اتصال به اینترنت

شما می توانید به عنوان روتربرد Gateway با VPN و یا فایروال از این سوئیچ استفاده کنید

این محصول 25 پورت گیگ دارد که شامل 24 پورت اترنت و 1 پورت SFP است

و همچنین بسیار خنک کار می کند و از یک آداپتور 34 ولت برای منبع تغذیه بهر می برد

جهت مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در ضمینه سوییچ های میکروتیک میتوانید با شماره  91010204 – 021 تماس حاصل فرمایید.

برچسب ها

ارسال نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *